ŽUPANIJSKA SMOTRA "LIDRANO 2016."

Dana 3. ožujka 2016. godine u našoj Školi je održana Županijska smotra „Lidrano 2016.“ Na smotri je sudjelovalo šest osnovnih i četiri srednje škole. Učenici naše Škole su postigli sljedeće zapažene rezultate:

Karla Adamović (5. a) je pobijedila u konkurenciji pojedinačnih scenskih nastupa i sudjelovat će na državnoj smotri u Šibeniku koja će se održati sljedeći mjesec.
Igrokaz „Potraga za bojama“ (učenici 6. i 8. razreda) najbolji je u konkurenciji skupnih scenskih nastupa te se čekaju rezultati s ostalih županijskih smotri nakon čega će se znati da li će naši učenici sudjelovati na državnoj smotri
Laura Vuković (Srednja škola Plitvička Jezera) će također sigurno predstavljati našu županiju s pojedinačnim nastupom u konkurenciji srednjih škola na državnoj smotri

Najbolji u kategoriji skupnih scenskih nastupa srednjih škola su učenici Srednje škole Otočac, koji će također uskoro znati da li će sudjelovati na državnoj smotri

U kategoriji literarnog stvaralaštva osnovnih škola prvo mjesto je zauzela učenica Osnovne škole „dr. Ante Starčević“ Pazarište Klanac.

U kategorijI literarnog stvaralaštva srednjih škola prvo mjesto je zauzela učenica Gimnazije Gospić

U kategoriji novinarskog stvaralaštva prvo mjesto sa samostalnim novinarskim radom je zauzeo učenik Osnovne škole Silvija Strahimira Kranjčevića - Mateo Milaković, a za državnu smotru je predložen i školski list Osnovne škole Silvija Strahimira Kranjčevića, Senj.

FOTOGALERIJA LIDRANO 2016.

objavio: Josipa Matanić   datum: 7. 3. 2016.

« Travanj 2024 »