ODRŽANO ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOGA JEZIKA

U srijedu, 30. ožujka 2022. godine, u našoj školi održano je županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika u kojemu je sudjelovalo 46 učenika osnovnih i srednjih škola Ličko-senjske županije. Učenici su se natjecali u šest kategorija (7. i 8. razred osnovne škole te 1. do 4. razred srednje škole).

U nastavku donosimo popis osnovnih i srednjih škola koje su sudjelovale u Natjecanju.

OSNOVNE ŠKOLE:

OŠ A. G. Matoša Novalja, OŠ Perušić, OŠ Plitvička Jezera, OŠ dr. Franje Tuđmana Lički Osik, OŠ dr. Jure Turića Gospić, OŠ Kralja Tomislava Udbina, OŠ Milana Sekulića Lovinac, OŠ S. S. Kranjčevića Senj, OŠ dr. Franje Tuđmana Korenica

SREDNJE ŠKOLE:

Gimanzija Gospić, SŠ P. R. Vitezovića Senj, SŠ Otočac

Srdačnu dobrodošlicu natjecateljima i njihovim mentorima zaželjele su koordinatorice organizacijskog povjerenstva – tajnica škole Tanja Babić i knjižničarka Gordana Naprta-Ramljak.

Među natjecateljima su bili i učenici naše škole Tea Anastasovski i Andrej Ramljak (7. razred) te Anastazija Radoš, Ana Pernar i Dragana Drakulić (8. razred). Njihove su mentorice Katarina Kranjčević i Željka Došen.

Ponosno objavljujemo da je Tea Anastasovski zauzela 2. mjesto u kategoriji 7. razreda, a Anastazija Radoš 3. mjesto u kategoriji 8. razreda.

Svima čestitamo na postignutom uspjehu, no posebne čestitke upućujemo našim vrijednim učenicama Tei i Anastaziji.

SLIKE

objavio: Administrator   datum: 4. 4. 2022.

« Travanj 2024 »