Školski list Sunce

Važni linkovi

Ispis statistike od 20. 5. 2010.

OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

Dragi učenici,

danas, 17. 3. tijekom dana, će učitelji predmetne nastave testirati virtualne razrede. Učenici tijekom cijeloga dana mogu poslati povratnu poruku predmetnom učitelju.

S lijeve strane ovdje na stranici pod rubrikom NASTAVA NA DALJINU i klikom na svoj razred možete pronaći link s kojim pristupate svom virtualnom razredu unutar sustava, upute ste dobili jučer te ih možete po potrebi pogledati.

Od srijede, 18. 3., počinje redovita nastava u virtualnim učionicama. Odvijat će se prema tjednom rasporedu  sati.

Učenici od 1. do 4. razreda idućih dana pratit će školski program na HTV3. Budu li potrebne neke dodatne upute ili dodatni zadaci učiteljice će obavijestiti učenike odnosno roditelje preko unaprijed utvrđenih kanala komunikacije.

Učenicima od 5. do 8. razreda svakog dana će predmetni učitelji, koje imaju po ŠKOLSKOM rasporedu, najkasnije do 11.00 sati, postaviti  materijale u svoj predmet u virtualnoj učionici te dati vremenski rok za izvršenje zadataka. Nekad će samo uputiti da gledate program na Sportskoj televiziji s dodatnim zadatkom ili će dati materijale koje će pripremiti za vas.

Za praćenje televizijskog programa, predmetni učitelji u virtualnoj učionici će napisati obavijest trebate li gledati pojedinu emisiju ili ne jer se neki dijelovi ne poklapaju s našim planovima.

Zadatke u virtualnim učionicama morate izvršavati, a možete ih izvršavati bilo kada tijekom dana. Učitelji će pratiti vaše aktivnosti, davati vam zadatke. Uvijek ćete dobivati povratnu informaciju o svom radu ili napretku, a ako nešto ne razumijete ili vam je potrebna  pomoć, javite se u virtualnoj učionici učitelju.

U virtualnoj učionici moraju vladati primjereni oblici ponašanja kao i u učionici. Moramo uvažavati jedni druge, surađivati jedni s drugima, moramo biti pristojni kao i u školi. Jer za neprimjerene oblike ponašanja, znate i sami, snosimo posljedice.

Na našoj mrežnoj stranici postavljene su poveznice na virtualne učionice i poveznice na programe za nastavu na daljinu.

Svima želim uspješan rad u našim virtualnim učionicama.

objavio: Dražena Aračić   datum: 17. 3. 2020.

« Ožujak 2024 »